MASTER LIG U13 / KÜÇÜK C – SÜPER BASKET

Küçük C takımımız Master Lig’de gruptaki 4. maçında Süper Basket ile Yalçın Kızılay Spor Salonu’nda karşı karşıya geldi.

Takımımız maça hızlı başladı ve üst üste bulduğu sayılarla 8-0’lık seri yakaladı. İlk periyot boyunca tempolu oyununu devam ettiren takımımız harika bir savunma yaparak potasında sadece tek basket gördü ve periyotu 15-2 önde kapattı.

İkinci periyota da güzel asistler sonucu attığı sayılarla başlayan takımımız güzel oyununu sürdürdü. Rakibin ilk periyota oranla isabetli atışlar bulduğu bir periyot oldu fakat takımımız ilk yarıyı 29-11 önde kapattı.

İkinci yarı karşılıklı sayılar ile başladı, iki takımın da temposu ve mücadelesi periyot skoruna da yansıdı. Periyot skoru 14-12 rakibimizin lehine oldu. (41-25)

Son periyota girerken yorgunluk başladı ve isabet oranları düşmeye başladı fakat takımımız maç boyu yakaladığı farkı korudu ve maçtan 49-36 galip ayrıldı.

Bu maçla beraber Küçük C Takımımız üst üste 2. galibiyetini almış oldu. Rakibimizi güzel ve centilmence mücadelesinden dolayı tebrik ediyoruz ve başarılar diliyoruz.

"MASTER LIG U13 / KÜÇÜK C – SÜPER BASKET"


    Yorum yazmak istermisiniz?