GELENEKSEL YIL SONU SENLİGİ – 2018

GELENEKSEL YIL SONU ŞENLİĞİ YAPILDI

Ağustos ayından bu yana basketbolun en önemli kısmı olan temel basketbol eğitimini alan gruplarımız , daha üst yaşlarda ise basketbolun tam anlamı ile içinde olan oyuncularımız 10 aylık eğitimlerinin sonuna yaklaşırken 3 haziran pazar günü Beylerbeyi stadında gerçekleşen futbol şöleni yoğun katılım ile gerçekleşti.

Sporcularımızın yaş gruplarına göre (u8-u9-u10-u11-u12-u13-u14-u15-u16-u17) katılım gösterdiği futbol şöleninde ; bütün yıl emek veren takımlarımızda ki oyuncular Beylerbeyi stadında babalarıyla karşı karşıya geldi .

Maç esnasında babalar ve çocukları arasında komik görüntüler ortaya çıksada Beylerbeyi stadı kıran kırana bi mücadeleye ev sahipliği yaptı .Maç esnasında ve sonrasında velilerin ve sporcuların bol bol hatıra fotoğrafları çekilirken sporcularımızı ise bizde tepeden (drone) ile kayıt altına aldık. (Fotoğraflar ve kayıtlara facebook adresimizden ulaşılabilir)

Sporcularımızı ; sezon boyunca gösterdikleri performans ve gelişim için, velilerimizi ise çocuklarına verdikleri değer ve gösterdikleri özveri için, antrenörlerimizi ise, sporcularımıza her an bir şeyler katmak sadece basketbol değil onları iyi birer birey olarak yetişmeleri için gösterdikleri çabadan dolayı tebrik ederiz.

Antrenmanlarımız 10 haziran pazara kadar kampta olmayan sporcularımız ile devam edecek olup , 30 haziran 2018 cumartesi günü tekrar başlayacaktır.

Şenliğimizdeki resimlere : Buraya Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

"GELENEKSEL YIL SONU SENLİGİ - 2018"


    Yorum yazmak istermisiniz?