İZMİR’19 YAZ KAMPI & TURNUVASI BASLIYOR

Sporcularımızın tüm sezon boyunca heyecanla bekledikleri Basketbol Yaz Kamp & Turnuvamız 15 – 19 HAZİRAN 2019 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleştirilecek.

YANIMIZA ALMAMIZ GEREKENLER

Antrenman ve Maç formaları

Basketbol Ayakkabıları

Takım Tshirt’ü

KİŞİSEL MALZEMELER

Nüfus Cüzdanı

Mayo – bone,

Tshirt, şort

Diş macunu ve fırçası – Şampuan – Deodorant

Havlu, Terlik, Pijama

Temiz – Kirli torbası

Kot Pantolon, Eşofman altı, Sweatshirt

SÖZLÜ BİLGİLENDİRME

Kamp öncesinde antrenörlerimiz ile iletişime geçerek özel sağlık sorunlarının bildirilmesi,

Takip edilmesi gereken ilaçlar veya konuların bildirilmesi gerekmektedir.

SOSYAL MEDYA

Kamp süresince tüm bilgi ve fotoğraflar için;
Facebook :facebook.com/eurobasketturkey veya facebook.com/beylerbeyibasketbol

TAHMİNİ PROGRAM

15 HAZİRAN 2019 (1.GÜN)
Kadir Has Anadolu Lisesinde buluşma ve Tursab belgeli otobüslerimizle otelimize hareket, otelimize yerleşme. Öğle yemeğinin yenmesinin ardından eşyalar bavullardan çıkıyor ve her sporcu için belirlenen raflara düzenlice konuyor. Oryantasyon ve hemen havuzlara, denize iniyoruz. İkindi Kahvaltısı ardından Ardından 23:00’de doğru şarj olmaya yatağa.
Maç ve antrenman saatlerinin belirlenmesinin ardından saatler ve aktivitelerde güncelleme yapılacaktır.

16 HAZİRAN 2019 (2.GÜN)
9:00 Sabah kahvaltısı 10:00 Deniz veya Aqua Park alanımızda yapılacak 2 etkinlik. 12:00 Öğle Yemeğinin ardından 1 saatlik dinlenme molası ve sonrasında 14:00 Turnuva maçları (15:00 Günün Konusu: Faul Yapma Sanatı) 17:00 Havuz Oyunları / Plaj Voleybolu. 19:00 Akşam yemeği

17 HAZİRAN 2019 (3.GÜN)
9:00 Sabah kahvaltısı 10:00 Deniz veya Aqua Park alanımızda yapılacak 2 etkinlik. 12:00 Öğle Yemeğinin ardından 1 saatlik dinlenme molası ve sonrasında 14:00 Turnuva maçları (15:00 Günün Konusu: Faul Yapma Sanatı) 17:00 Havuz Oyunları / Plaj Voleybolu. 19:00 Akşam yemeği

18 HAZİRAN 2019 (4.GÜN)
Sabah kahvaltısı sonrası Aqua Park.Öğle Yemeğinin ardından dinlenme molası ve sonra tekrar Aqua Park / Deniz. Dileyen sporcularımız rafting yarışlarına katılabilir. Akşam yemeği sonrası Kapanış Seramonisi ve Ödül Törenini yapacağız.

19 HAZİRAN 2019 (5.GÜN)
Sabah kahvaltısı sonrası hemen odalarımızı teslim ederek Aqua Park’a gidiyoruz. Günlük saha içi programımızı yapıyoruz. İstanbul’a dönüş saatimiz turnuva programına göre şekillenecektir.

TEKNE TURU

1.Çamur Banyosu: 45 dk boyunca, dağlardan gelen tatlı suyun deniz içerisinden kaynaması sonucu oluşan doğal çamurdan faydalanır ve yüzebilirsiniz.

2. Harabeler Koyu: Tarihi özelliği ve güzelliğiyle bilinen bu koyda 30 dk mola verilir. Eski bir yunan liman köyü olan koyda deniz ticareti için yapılmış kayalardan oyma merdivenler ve taşlardan yapılmış ev yıkıntılarını ziyaret edebilirsiniz. Ege bölgesinde ilk matbaanın kurulduğu köy olarakta bilinmektedir.  

3. Papaz Boğazı: Papazların sığındığı bölgeden ismini alan bu koyun ortasında yaklaşık 1 saatlik yemek molası verilir. Farklı bir atmosferde deniz tarih ve doğayla iç içe yemeğinizi yatımızda yedikten sonra yüzebilir ve kumsalda yürüyüş yapabilirsiniz. Yemeklerde köfte, salata, spagetti servisi yapılır.

4.Taş Ada: Koyun oldukça sığ ve tamamıyla kumsal olması burayı özellikle çocuklar ve yüzme bilmeyenler için ideal bir hala getirmektedir. 30 dk mola boyunca yüzebilir, kumsalda gezebilirsiniz.

5.Akvaryum: 30 dk mola esnasında güzel doğasıyla ve akvaryum gibi pırıl pırıl deniziyle ünlü koyda yüzeceksiniz. Yeraltından denize karışan memba suyunun soğukluğunu hissederek günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

"İZMİR'19 YAZ KAMPI & TURNUVASI BASLIYOR"


    Yorum yazmak istermisiniz?