29 Mayıs 2023

Akademi Lig / U16B – Dev Anadolu Yıldızları

Beylerbeyi Basketbol Kulübü U16B erkek takımı, Akademi Lig grup maçında Dev Anadolu Yıldızları takımını Kadir Has Lisesi’nde misafir etti. Karşılaşmadan takımımız mağlup ayrıldı.

Maça oldukça iyi başlayan takımımız ilk periyotta hücumda iyi organize olup savunmadaki yüksek direnci ile maça 9-0 ile başladı. ilerleyen dakikalarda aynı çizgide ilerleyen takımımız ilk periyodu 11-2 önde kapattı. Başa baş geçen ikinci periyotta basit top kayıpları ve savunmadaki bireysel hatalar ile farkı açamayan takımımız skor anlamında rakibin maçta kalmasını sağladı.

Üçüncü periyot ile birlikte maçın temposu düşerken takımımız organize olup hücum etmekte ve sayı üretmekte zorlandı. Devamında savunmadaki ekstra gayret ile maçtan kopmayan takımımız geri düşse de son çeyreğe maça ortak olarak girdi.

Son periyotta özellikle bireysel hatalar ve kaçan boş atışlar sonucu doğru hücum ve savunmada dirençten uzaklaşan takımımız rakibini skor anlamında yakalayamadı ve sahadan mağlup ayrıldı.

Rakibimize kalan maçlarında başarılar dileriz.

İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir