9 Mart 2021

Beylerbeyi Basketbol Küçükyalı Yerleşkesinde Güvenli Alan Uygulaması

Beylerbeyi Basketbol Maltepe Küçükyalı Yerleşkesinde Güvenli Alan Uygulaması

Beylerbeyi Basketbol Takımları ve Spor Okulları’nın, TBF Onay Sertifikası ve Basketbol Okulları Birliğinin Sertifika kuralları kapsamında sıfır risk parolası ile antrenmanlarımızı daha güvenli hale getirmek ve sporcularımızın güvenli bir şekilde antrenmana katılımı konusunda iki uygulamayı 5 Ekim 2020 tarihi itibariyle hayata geçiriyoruz.

 


Beylerbeyi Basketbol Maltepe Küçükyalı Yerleşkesinde Güvenli Alan Uygulaması

Beylerbeyi Basketbol’un şu an çalışmakta olduğu Kadir Has Anadolu Lisesi Parke salonumuza geldiğinizde girişlerde bulunan barkoda kendinizi tanıtarak, ortamda bulunan resmi sağlıklı kişi sayısını, içeriye giriş yapmaya çalışan riskli kişi sayısını görebileceksiniz. Aynı zamanda riskli bir kişinin giriş yapmaya çalışması durumunda uygulama ile derhal sağlık yetkililerine bildirim giderek kişi kontrol altında tutulacaktır.

 

 

 

 

 

 

 


HES Kodu / HES QR Uygulaması

Kulüpler arasında ilk defa yapılacak bu organizasyonun denemesini geçtiğimiz hafta atletizm antrenmanımızda uygulamıştık. Beylerbeyi Basketbol’un şu an çalışmakta olduğu Maltepe Küçükyalı Kadir Has Anadolu Lisesi Spor salonumuza geldiğinizde görevli personelimize HES kodunuzu göstermeden kesinlikle giriş yapılamayacaktır.

Uygulama ile birlikte risk oluşturabilecek tüm sporcu, aileler veya kulüp görevlileri tespit edilebilecektir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir