7 Aralık 2022

TBF U16 Seri C / U16 A – GK Spor Kulübü

Beylerbeyi Spor Kulübü U16 A Erkek Basketbol takımı, Türkiye Basketbol Federasyonu İstanbul Seri C Ligi M Grubu ilk maçında GK Spor Kulübü ile karşı karşıya geldi. Kurtköy Spor Salonu’ndaki mücadeleden takımımız galip olarak ayrıldı.

Yeni bir yapılanma ve kadro ile sezona başlayan takımımız, lig başlangıcına kadar olan süreci çok verimli bir şekilde değerlendirdi. Antrenman disiplini ve takımdaşlık seviyesinin yükselmesini oynadığı bir çok hazırlık maçı ile ortaya koyan takımımız resmi ligdeki ilk maçına da bu başarısını yansıtmış oldu.

Sezonun ilk resmi müsabakası olması nedeniyle maç başında heyecanın verdiği etki ile basit atışları kaçıran takımımız tutuk bir şekilde maça başladı. İlk periyotun ortasından itibaren maçta istediği tempoyu yakalayan U16 A takımımız bulduğu fast break sayıları ile farkı açmaya başladı.

Geri kalan 3 periyotta da maçın hakimiyetini elinde tutan takımımız ilk maçında sahadan rahat bir galibiyet alarak ayrılmış oldu. Bundan sonraki hedefimiz ise grupta kalan 3 maçımızı da kazarak Final Grubu’na kalmayı başarabilmek olacak.

Rakibimize, güzel ve centilmence olan mücadelesinden dolayı teşekkür ediyor ve kalan maçlarında başarılar diliyoruz.İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir