8 Aralık 2021

TBF U15 – Kağıthane Starları

Beylerbeyi Spor Kulübü, Yıldız B Erkek Basketbol takımı, İstanbul Seri B Yaz ligi C Grubu ilk maçında Kağıthane Starları ile karşı karşıya geldi. Yakacık İTO Spor Salonu’ndaki mücadeleye yaklaşık 2 senelik bir aranın ardından yenilenmiş kadrosu ile çıkan takımımız alışma sürecinde olmasına rağmen olumlu ve olumsuz yönlerinin olduğu bir performans sergiledi.

Karşılaşmaya çok tutuk ve heyecanlı başlayan takımımız sayı bulmakta zorlandı ve üst üste yapılan top kayıpları ile potamızda sayılar gördük.

İkinci periyoda biraz daha hareketlenerek başlayan takımımız sayılar bulmaya başladı fakat bu sefer de rakibimizin hızlı hücumlarına engel olamadık ve rakibimiz aradaki sayı farkını koruyarak devre arasına girdi.

Üçüncü periyota yapılan değişiklikler ve hamleler ile daha iyi bir şekilde başlayan takımımız farkı azaltmaya başladı, periyot sonuna doğru yorgunluk belirtileri gösteren takımımız istediği oyunu periyotun tamamına yayamadı ve son periyota da geride girdi.

Dördüncü periyot da diğer periyotlar gibi stabil şekilde karşılıklı sayılar ile geçildi ve rakibimiz sahadan üstün ayrıldı. Rakibimize kalan maçlarında başarılar diliyoruz. Yaz liginde, ilk defa bir arada oynayan oyuncu grubu ile ilk maçına çıkan takımımız ise bu maçtan dersler çıkararak kalan maçlarına ve kış sezonuna daha iddaalı bir şekilde hazırlanmaya devam edecek.İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir