29 Ekim 2021

2017 – 2018 SEZONU ORGANİZASYONLARI

Beylerbeyi Spor Kulübü Basketbol Şubesi olarak temel teknik gelişimi önemserken bu bağlamda takımlarımızın en üst seviye liglerde mücadele etmesini de istiyoruz.

Transfer yerine kendi yetiştirdiğimiz sporcularla bugüne kadar Seri A oynayan takımlar yaratırken bu ligde başarılı sonuçlarda elde ettik.

Ancak kulüp felsefemiz gereği doğa yürüyüşlerine, kaya tırmanışına, Beylerbeyi Stadı Şenliklerine, farklı branşlarda antrenmanlara, doğada yaşam gibi saha dışı organizasyonlara büyük önem veriyoruz. Bu organizasyonların takım bütünlüğünü ve daha başarılı sonuçları getirdiğini çokça test ettik.

ÖDÜL TÖRENİ

Sporcularımızın yıllık anılar oluşturabilmesi ve özellikle takımlarımızın edindikleri başarıları tüm kulüp ile paylaşabilmek adına sporcularımızı onore ettiğimiz ödül törenini gerçekleştirdik.

 


ÇİÇEK YETİŞTİRME

Kadir Has Anadolu Lisesi yeşil alan olarak bize olanaklar sunmakta. Bizde tüm takımlarımızı antrenmanlarının bitiminde toprağın işlenmesi, çiçek ekimi ve sonrası bakımları konusunda bilgilendiriyor ve onların toprağa dokunmasını istiyoruz.

 


ESKİ SPORCULARIMIZI UNUTMUYORUZ

Basketbol şube tarihine geçen takımlarımız bizim gururumuz. Her yıl sporcularımızı davet ederek onlarla geçmişi anma fırsatı bulurken gelecek sporcularımızında ait oldukları bir çatı olduğumuzu uygulamalı olarak gösteriyoruz.

 İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir