24 Haziran 2024

KURUMSAL KİMLİK

TÜRKİYE BASKETBOL FEDERASYONU ONAYI

BASKETBOL OKULLARI BİRLİĞİ SAĞLIKLI ALAN SERTİFİKASI

BEYLERBEYİ BASKETBOL BAŞ ANTRENÖRÜ EMRE TURAL TBF A KADEME ANTRENÖR BELGESİ

BEYLERBEYİ BASKETBOL BAŞ ANTRENÖRÜ EMRE TURAL TBF C KADEME YÖNETİCİ BELGESİ

BEYLERBEYİ BASKETBOL BAŞ ANTRENÖRÜ EMRE TURAL TBF BİREYSEL GELİŞİM ANTRENÖR BELGESİ

BEYLERBEYİ BASKETBOL BAŞ ANTRENÖRÜ EMRE TURAL İLK YARDIM SERTİFİKASI

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

Gaye, Önce İyi İnsan Yetiştirmektir.

Basketbol genç bir spordur ve sadece bu nedenden bile her spordan daha çok gençlerin, çocukların sporu olmayı hak etmektedir. Dolayısıyla ülkemizde de basketbol artan bir hızla gençler arasında ve yaygınlaşmaktadır. Son basketbol dünya şampiyonasında gelen ikincilik bu ilginin ürünüdür.

Beylerbeyi SK Basketbol şubesi, kulübün 110. yılına girerken, uzun bir aradan sonra yeniden kurulmuştur. Beylerbeyi SK basketbol şubesi konusunda deneyimli çalıştırıcılarımızın sayesinde ve gönüllü olarak katkı veren diyetisyen, Ortopedist, psikolog gibi uzmanların katkılarıyla farklı, ciddi ve sadece iyi sporcu yetiştirmeye odaklanmış bir yapıyı hedeflemektedir.

Temel isteğimiz gençlerimizin özgürce spor yapabileceği, takım olmanın, paylaşmanın, yardımlaşmanın anlamını yaşayarak kavrayabilecekleri bir ortam yaratmaktır. Bu gençler spor yaparak büyüyecekler, arkadaşlığın, takım olmanın, paylaşmanın ne demek olduğunu öğrenecekler, birer sporsever olarak yetişecek ve sonraki hayatlarını öyle devam ettireceklerdir. Sporcularımız birer basketbol sever, iyi birer izleyici olacaklar, ileride geldikleri konumlarında basketbola katkı vermeyi sürdüreceklerdir.

Kulübümüz bu amaca uygun olacak biçimde kamuoyuna farklı bir basketbol ve spor anlayışı sunmak, sosyal farkındalık projeleri geliştirmek, yazılı ve görsel medyada bu amaca yönelik olarak aktivitelerde bulunmak istemektedir.

Amaçlarımızdan biri sportif başarı yanında gençlerimize sonraki yaşamlarına daha hazır bir hale gelmeleri konusunda katkı sağlamaktır. Bu amaca uygun olan her türlü destek ve katkılarınız ile daha da büyüyeceğimize inanıyoruz.

Saygılarımızla

Mustafa Çetiner – Beylerbeyi SK Basketbol Şb Onursal Başkanı

Emre Tural – Beylerbeyi Sk Basketbol Şb Sorumlusu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir