3 Ekim 2022

2019 – 2020 SEZONU – AKADEMİ (2010-2011 Doğ)

2010 ve 2011 doğumlulardan oluşan Akademi takımımız 2019-2020 sezonunda müthiş bir ilerleme kaydetti. Takımımızın antrenörü 2 sezondur olduğu gibi Mert Eciroğulları. Yardımcılığını ise Mustafa Keskiner yaptı.

Öncelikli hedefi bir sonraki sezon oynayacağı resmi ligler için tecrübe kazanmak oldu. Ayrıca sporcularımızın basketbol sporunu severek oynamaları adına antrenman programlarımızı yenileyerek basketbol drillerini uygulamaya başladık.

Yeni çalışma düzenine sporcularımız uyum sağladı.

 


23 NİSAN’DA BİZ

Pandemi dönemi dolayısı ile antrenmanlara ara versekte sporcularımız ile zaman geçirmeyi ihmal etmiyoruz.

 


POWERJUMP ORGANİZASYONU

Beylerbeyi Spor Kulübü Basketbol Şubesi olarak temel teknik gelişimi önemserken bu bağlamda takımlarımızın en üst seviye liglerde mücadele etmesini de istiyoruz.

Transfer yerine kendi yetiştirdiğimiz sporcularla bugüne kadar Seri A oynayan takımlar yaratırken bu ligde başarılı sonuçlarda elde ettik.

Ancak kulüp felsefemiz gereği doğa yürüyüşlerine, kaya tırmanışına, Beylerbeyi Stadı Şenliklerine, farklı branşlarda antrenmanlara, doğada yaşam gibi saha dışı organizasyonlara büyük önem veriyoruz. Bu organizasyonların takım bütünlüğünü ve daha başarılı sonuçları getirdiğini çokça test ettik.

 


TAKIM KADROSU

BURAK CENGİZ
ÖMER YEKTA ÇELİKER
AHMET MERT YAZICIOĞLU
GİRAY KEREM ALPER
DORUK KARACAOĞLU
REFİK TUĞRA AKKOÇ
BURAK GÖRKEM DOĞANLAR
OĞUZ ÖZDEMİR
ONAT ELSON
RÜZGAR EZEL KURU
DORUK KEMAL
AYTEKİN CAYMAZ

 TAKIM VİDEOLARI

 


İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.