2016 ALANYA BASKETBOL YAZ KAMPI

Beylerbeyi Spor Kulübü Basketbol Şubesi olarak 2010 yılından bu yana aralıksız olarak organize ettiğimiz Yurtiçi Yaz & Basketbol Kamplarını bu yaz Alanya’da gerçekleştirdik.

Sporcularımızın her dakikalarının dolu dolu geçtiği, basketbol antrenmanlarının yanı sıra Aquapark, Deniz, Şehir Gezileri, Su Sporları aktivitelerinin düzenlendiği bu kampımızı da sporcularımızın yüzde yüz memnuniyeti ile sonuçlandırdık.

Sportif organizasyonun Allstars Sports Camp şirketi ve Alanya Belediyesi Bayan A takım antrenörü Taylan Yerlikaya tarafından organize edildiği, konaklama ve Aquapark operasyonunun bölgenin en iyi oteli olan Water Planet Hotel’de gerçekleştirildiği kampımız 18 – 23 Haziran 2016 tarihinde düzenlendi.

Kamp boyunca hiçbir aksaklığın yaşanmadığı, antrenörlerimizin 7 / 24 gözetiminde bulunan sporcularımızın bugüne kadar yaşadıkları en iyi kamp olduğunu düşünüyoruz.


Türkiye’de ilk defa bir kulüp Aquapark Oteli tercih etti

Kamp koordinatörü Emre Tural bu oteli seçmelerinde önemli unsurları şu şekilde belirtti;

Waterplanet Aquapark & Hotel Akdeniz Bölgesi’nin en büyük su parkına sahip. Doğa harikası bir kompleks. Türkiye’de ilk defa bir basketbol kulübü Büyük Aquapark’ı olan bir otel tercih ediyor. Burada olumlu geçireceğimiz her dakika diğer kulüplerinde önünü açacaktır.


Beylerbeyi Basketbol Kamp Takvimi

18 HAZİRAN 2016 (1.GÜN) İSTANBUL – ALANYA           Sabiha Gökçen Havaalanından Pegasus Havayollarının PC 228 numaralı uçuşu ile Alanya (GZP) Havaalanına vardık. İnişimizi takiben bizi bekleyen otobüslerimizle kamp merkezimiz olan Water Planet’e  hareket ettik. Eşyalar bavullardan çıktı ve her sporcu için belirlenen raflara düzenlice konuldu. 14:00 oryantiring ve Aqua Park. 16:45 Avsallar Kapalı Spor Salonumuzda antrenman. 19:30 Akşam yemeği sonrası 21:00 Animasyon ekibi ile tanışmaya. Ardından enerjisi kalanlar ile Alanya’ya, pili bitenler ise 23:00’de doğru şarj olmaya yatağa.

19 HAZİRAN 2016 (2.GÜN) ALANYA               9:00 Sabah kahvaltısı sonrası, 10:00 Deniz veya Aqua Park alanımızda yapılacak 2 etkinlik. 12:00 Öğle Yemeğinin ardından 1 saatlik dinlenme molası ve sonrasında 14:00 Salon Antrenmanı (15:00 Günün Konusu: Faul Yapma Sanatı) 17:00 Havuz Oyunları / Plaj Voleybolu

22 HAZİRAN 2016 (5.GÜN) ALANYA – KAPANIŞ SERAMONİSİ            Sabah kahvaltısı sonrası Aqua Park. Öğle Yemeğinin ardından 1 saatlik dinlenme molası ve sonrasında tekrar Aqua Park / Deniz / rafting yarışlarına katılabilir. 


Sea Alanya ve Alanya Turu

Sea Alanya organizasyonu sporcularımızın deniz canlıları ile yüzebilme ve deniz tabanını resmedebilmelerine olanak sağladı. Yaklaşık 6 saat geçirdiğimiz dalış organizasyonu sonrasında Alanya turuna çıktık.

Alanya kalesi ve Dim Çayı

Alanya Kalesini ziyaretimiz yaklaşık 1 saat sürdü. Yürüyerek Alanya limanına kadar gelmek sporcular için çok yorucu olduğu kadarda eğlenceliydi. Ancak sürprizimiz Dim çayında güzel bir akşam yemeği idi.

Dim Çayında akşam yemeği ardından Pegasus Havayollarının PC 4227 numaralı Uçuşu ile saat 22:45 Sabiha Gökçen (SAW) Havaalanına hareket ettik. Beylerbeyi Basketbol’un Maltepe Bostancı arasında bulunan Küçükyalı Kadir Has Anadolu Lisesi Spor Salonundan sporcularımızı tek tek ailelere teslim ederken yorgunluğumuz ve mutluluğumuz yansıdı. 


Alanya Basketbol Kampı 2016 – Kafile Listesi

U 14
MİNİK B
MUSTAFA KEREM ŞEN
EMRE BERK PINARLI
ERKAN YURDUSEVER
DOĞUKAN ACAR
EGEHAN ERDOĞAN
EGE YILMAZ
ASLAN İLYA YASA
BARLAS BAYTEKİN
BATIHAN BARUT
DEMİR GÜRSEL
EGE OĞULTÜRK
TEKNİK EKİP
YİĞİT ÖZER
EMRE TURAL
BARAN FEHMİ TOZ
GÖKHAN AS

Alanya Basketbol Kampı 2016 – Kamp Programı


Alanya Basketbol Kampı 2016 – Beylerbeyi Basketbol Kamp Videosu


Alanya Basketbol Kampı 2016 – Beylerbeyi Basketbol Kamp Resimleri

 Beylerbeyi Basketbol Alanya 2017 resimlerine ulaşmak için tıklayınız


İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

"2016 ALANYA BASKETBOL YAZ KAMPI"


    Yorum yazmak istermisiniz?