28 Eylül 2021

2015 ESKİŞEHİR KIŞ BASKETBOL TURNUVASI

Eskisehir / February 2-5, 2015  /  2 – 5 Şubat 2015 tarihleri arasında düzenlenen etkinlik “Eskişehir 2015 Türk Dünyası Başkenti Basketbol Turnuvası” ismi ile anıldı.

Osmangazi Üniversitesi ile düzenlenen turnuva Türkiye Şampiyonası öncesi mini turnuvadır. 4 gün boyunca süren turnuvada son gün oynanan Play – Off müsabakaları ve ödül töreninde, katılımcı takım, antrenör ve oyuncularına madalya, kupa ve bireysel ödüller verildi.

Turnuva haberleri, istanbulbasket.org , altyapibasket.com isimli İstanbul basketbol temsilciliğinin haber portalından yayınlanarak gerekli bilgilere bu portallardan ulaşıldı. Aynı zamanda turnuva haberleri yerel basında da yer aldı.

Turnuvaya ev sahibi olarak Toygarhan Yeşilcan Basketbol Akademi, Eskişehir Gelişim Koleji, Anadolu Üsküdar SK, Hidayet Türkoğlu Basketbol Akademi, Beylerbeyi Basketbol Kulüp ve Akademi takımları katıldı.

 


TAKIMLARIMIZIN BAŞARILARI

Doğum Tarihi
Takım Adı
Derece
1998
GENÇ B
ŞAMPİYON
1999
YILDIZ A
ŞAMPİYON
2000
YILDIZ B
2001-2002
KÜÇÜK A – KÜÇÜK B
2  NCİ
2003-2004
MİNİK A
3  NCÜ
2004-2005-2006
MİNİMİNİK

 


TURNUVA EKİBİ

KAMP SORUMLUSU
EMRE TURAL
TAKIM ANTRENÖRÜ
KADİR SAYGILI
TAKIM ANTRENÖRÜ
GÖKHAN AS
TAKIM ANTRENÖRÜ
ALPEREN ALAYBAŞI
SEYAHAT PLANLAMA
ÇİŞEM BURCU YAVUZ

 


TURNUVADA TAKIMLARIMIZ

BEYLERBEYİ GENÇ B

BERKAY UZMAN
5.01.1998
ZİYA BULUT AKBALA
24.08.1998
HARUN SAYGILI
17.04.1998
ATA KARAHAN
8.01.1998
URAL TURAN
5.12.1999
DOĞUKAN KIZILOĞLU SÖNMEZ
8.06.1998
HAYRİ DENİZ GÜMÜŞ
20.11.1998
RECEP GEZER
1.01.1998

 

BEYLERBEYİ YILDIZ A

ATAKAN METİOĞLU
9.02.1999
EFEKAN METİOĞLU
9.02.1999
SARP DOĞRUSEVEN
2.07.1999
DİNÇ DOĞRUSEVEN
2.07.1999
ENES KARAMAN
2.02.1999
BURAK AKIN
9.01.1999
MERT KILIÇLIOĞLU
27.02.1999
EMİR YUKA
7.01.1999
OĞULCAN REYHAN
11.04.1999
MERT ÜSTÜN
13.03.1999
MEHMET ORKUN YALDIZ
19.08.1999

 

BEYLERBEYİ YILDIZ B

BATIKAN FALAY
25.01.2001
TİMUR ALPASLAN
18.01.2000
ATA GÜNAY
10.02.2000
ONGUN BOŞNAK
8.06.1999
İSKENDER FEHMİ EREN AKDORA
23.06.2000
AZİZ EMRE AKIN
2.02.2000
ALİ EMRE TERZİOĞLU
29.01.2000
MERT TAŞ
12.02.2000
İBRAHİM BİNİCİ
4.05.2000
ATA MERT TUNCER
23.04.2000
BERKAY YILDIZ
14.07.2000
DERİN DOĞANER
17.03.2000
HALİL İBRAHİM KOÇ
9.01.2000

 

BEYLERBEYİ KÜÇÜK

BORA TOPRAK YAŞAR
11.01.2003
TAHA EMİR KULDAN
20.08.2002
CAN YİĞİT SAĞLAM
19.10.2002
ATAHAN DİKEÇ
26.09.2002
GÖRKEM ŞEN
26.02.2001
ALP EGEMEN BOSTAN
28.11.2002
CANBERK GÜLGÜN
21.01.2001
AZİZCAN ULUŞAN
20.11.2002
DENİZ DERTSAVAR
25.06.2002
UMUT UYSAL
11.07.2003
ÖMER YİĞİT BOZBAY
6.07.2001
AHMET KEMAL BİBER
30.01.2002

ARAS ARSLAN
26.07.2002
EMİR KILIÇ
12.07.2002
BORAN BATU ÜSTÜNDAĞ
5.08.2002
MERİÇ BERK ŞENCAN
1.01.2002
YAĞIZ BARTU ARSLAN
26.09.2002
ANIL ALKIŞ
2.11.2000

 

BEYLERBEYİ MİNİK

EFE ACAR
12.04.2004
EGE OĞUL TÜRK
2.01.2003
TAYLAN DENİZ GÖKKUŞ
23.04.2003
KUZEY TAYMAZ
4.12.2003
SARP ATAKAN KURU
26.07.2003
BATIHAN BARUT
1.01.2003
ÖMER EFE ERKAN
9.11.2004
AHMET ARİF ACAR
10.04.2003
EGEHAN KARS
9.10.2003
MURAT YILDIRIM
29.02.2004
CAN YILDIRICI
10.02.2004

 

BEYLERBEYİ MİNİMİNİK

BURAK ATAY
10.08.2005
BARAN MIQUEL DOVAL
27.11.2005
KAAN KUŞU
16.03.2006
CAN KIZILOĞLU SÖNMEZ
22.10.2005
YİĞİT GÜZEL
30.03.2006

 


Eskişehir 2015 Turnuva Programı

 


Kamp Resimleri


Kamp Videoları

 


İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir