28 Eylül 2021

2016 ESKİŞEHİR KIŞ BASKETBOL TURNUVASI

Eskisehir / February 1-4, 2016  /  1 – 4 Şubat 2016 tarihleri arasında düzenlenen etkinlik “Hidayet Türkoğlu – Hido CUP” ismi ile anıldı.

Osmangazi Üniversitesi ile düzenlenen turnuva Türkiye Şampiyonası öncesi mini turnuvadır. 4 gün boyunca süren turnuvada son gün oynanan Play – Off müsabakaları ve ödül töreninde, katılımcı takım, antrenör ve oyuncularına madalya, kupa ve bireysel ödüller verildi.

Turnuva haberleri istanbulbasket.org , altyapibasket.com, 3saniye.net isimli İstanbul basketbol temsilciliğinin haber portalından yayınlanarak gerekli bilgilere bu portallardan ulaşıldı. Aynı zamanda turnuva haberleri yerel basında da yer aldı.

Turnuvaya ev sahibi olarak Toygarhan Yeşilcan Basketbol Akademi, Eskişehir Gelişim Koleji, İstanbul Ticaret Odası SK, Pamukspor, TUBA Akademi, Beylerbeyi Basketbol Kulüp ve Akademi takımları katıldı.

Takımlarımız turnuva süresince Eskişehir Sennacity otelde konakladı.

 


TAKIMLARIMIZIN BAŞARILARI

Doğum Tarihi
Takım Adı
Derece
2000
YILDIZ A
ŞAMPİYON
2001
YILDIZ B
3 NCÜ
2003
KÜÇÜK
3 NCÜ
2004
MİNİK
3 NCÜ
2007
MİNİMİNİK
ŞAMPİYON

 


TURNUVA EKİBİ

KAMP SORUMLUSU
EMRE TURAL
TAKIM ANTRENÖRÜ
TUNÇ ALTANLAR
TAKIM ANTRENÖRÜ
GÖKHAN AS
TAKIM ANTRENÖRÜ
AYKUT BUĞRA İLCİ
OPERASYON DİREKTÖRÜ
ÇİSEM BURCU YAVUZ

 


TURNUVADA TAKIMLARIMIZ

2000 doğumlu BEYLERBEYİ YILDIZ A

HALİL İBRAHİM KOÇ
09.01.2000
ATA MERT TUNÇER
23.04.2000
İBRAHİM BİNİCİ
04.05.2000
FARUK GÜRBÜZER
08.06.2000
EMRE IŞILDAR
22.07.2000
TİMUR ALPASLAN
18.01.2000
DERİN DOĞANER
17.03.2000
MEHMET KIRAÇ KARAKAŞ
29.12.2000
ERKAN YURDUSEVER
16.01.2001
ALİ EMRE TERZİOĞLU
29.01.2000
İSKENDER FEHMİ EREN AKDORA
23.06.2000
MERT TAŞ
12.02.2000
ABDULLAH BAYKOL
12.03.2000

 

2001 doğumlu BEYLERBEYİ YILDIZ B

GÖKHAN ARTAR
11.01.2001
GÖRKEM ŞEN
26.02.2001
YİĞİT ÖMER BOZBAY
06.07.2001
DENİZ YEŞİL
21.11.2001
CANBERK GÜLGÜN
21.01.2001
TOLGA TOPRAKOĞLU
21.02.2001
OZAN YILMAZ
27.04.2001
ARDA AKTAŞ
21.05.2001
CEMAL DENİZ ŞEN
02.06.2001
MUSTAFA EMİR KESKİNER
15.11.2001
AKIN ERDEM
20.12.2001
BATUHAN SÖYLEMEZ
06.05.2001

 

2003 doğumlu BEYLERBEYİ KÜÇÜK

BATIHAN BARUT
01.01.2003
YİĞİT ÖZER
29.05.2003
KUZEY TAYMAZ
04.12.2003
ATALAY DOĞANAY
12.12.2003
AHMET ARİF ACAR
10.04.2003
SARP ATAKAN KURU
26.07.2003

 

2004 doğumlu BEYLERBEYİ MİNİK A

EFE ACAR
12.04.2004
ÖMER EFE ERKAN
09.11.2004
EFE GÖRMÜŞ
17.12.2004
MURAT YILDIRIM
29.02.2004
METEHAN ULUSOY
17.11.2003
CAN YILDIRICI
14.10.2004
ORÇUN SONAY
02.09.2004
ARDA GÖKTAŞ
10.03.2004
RÜZGAR EFE GÜR
03.01.2004

 

2005 – 2007 doğumlu BEYLERBEYİ MİNİMİNİK

EREN UMUT İLHAN
17.10.2005
ALİ ONUR AKDAYI
14.07.2006
CAN KIZILOĞLU SÖNMEZ
20.10.2005
BERKE EMİR AKSOY
10.03.2007
KEREM YAVUZER
14.08.2007
DEMİR GÜRSEL
18.05.2005
DENİZ UTKU ZORLULAR
30.06.2005

 


TURNUVA PROGRAMI

 


ESKİŞEHİR 2016 GAZETE HABERLERİ

İstikbal Gazetesi Haberi için tıklayınız

 

İstikbal Gazetesi Haberi için tıklayınız

 


ESKİŞEHİR 2016 KAMP FOTOĞRAFLARI

 


ESKİŞEHİR 2016 KAMP VİDEOLARI

 

 


İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir