24 Mart 2023

İsmet Badem Onur Ödülünün sahibi; 1996 doğumlu takımımız

İsmet Badem Onur Ödülünün sahibi; 2010-2012 yılları arasında U16 ve U17 kategorisinde kulübümüzü başarı ile temsil eden ilklerin takımı 1996 doğumlu takımımız oldu.

1996 doğumlu takımımız

Törene katılan Sporcularımız; Dişçi Burak Berk Tuncer, bu önemli organizasyon için Çanakkale’den günü birlik gelen Çevre Mühendisi Barış Yıldız, Yazılım Mühendisi Ahmet Aykut Ara, Avukat İbrahim Ethem Çağlar ve Uçak Teknisyeni Alperen Alaybaşı, Art director Berkay Ergönenç, İşletmeci Boran Pişkin ve Galatasaray Basketbolcusu Canberk Kuş’a teşekkür ederiz.

Takımımızın Antrenörleri

Fenerbahçe medya sorumlusu Doğancan Gümüş, Darıca Gençlerbirliği Menajeri Kadir Saygılı, Kutupyıldızı SK Altyapı Sorumlusu Kerem Aşıcı ve Armada SK Altyapı Sorumlusu Can Yılmazer’de törende hazır bulundu.

Uluslararası 1, Ulusal 3 kupanın sahibi 1996 takımı

Açılış konuşmasını yapan basketbol şube sorumlumuz Emre Tural ;

“2010 yılında tam da bu salonda Basketbol şubemizin temelini attık. Bugün benim için önemli bir gün çünkü ilklerin takımı 1996 doğumlu 10 yıl öncenin U16 takımı burada. O’nlar bize gelecek adına müthiş bir ivme kazandırdı.”

İlklerin Takımı

Onlar, ilklerin takımı. Barcelona’da ilk Şampiyonluğumuzun sahibi. Beylerbeyi Basketbol’un oyun sistemini oluşturan takım. Bir yaş küçük oynadıkları tüm liglerde final gruplarına kalan, Uluslararası 1 ve Ulusal 3 kupanın sahibi.”beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir