28 Ekim 2021

MERTHAN MUTLU – İSMET BADEM ONUR ÖDÜLÜ

Müthiş bir başarı öyküsü. Sportif olarak çok yetenekli bir insan ancak onu değerli kılan en önemli unsur hayata tutunarak ailesini ve takım arkadaşlarını gururlandıracak bir duruma kendi çabası ile gelmesi.

Sporcularımıza örnek gösterdiğimiz bir sporcu. Onun bize küçük yaşlarında öğrettikleri ile bizler birçok sporcumuza yol gösteriyoruz.

Merthan Mutlu’nun gençlerimize yol gösterebilecek konuşmasını sizlerle paylaşıyoruz;

“Davetiniz için için çok teşekkür ederim. Emeğimin karşılığını aldığımı ve insanların saygı duyduğunu görmek beni gururlandırıyor.

Bu ödülü benden çok emre abim hakediyor bence, üzerimde emeği çoktur ligden düştüğümdede kupa kaldırdığımdada hep yanımda oldu olmayada devam eder umarım.

Basketbola dönecek olursak sizler için verebileceğim en iyi tavsiye hedefinizden şaşmayın ve her ne olursa olsun çok çalışın ve bu yolda ilerken asla pes etmeden kendi çizginizi bozmadan çok şeyden fedakarlık yaparak ilerleyin, iyi ve doğru insanlar biriktirmeye çalışın ve bunlarıda yaparken okulunuzu 2. Plana atmayın ben öyle bir hata yaptım ve pişmanım hala yaptığım hatayı telafi etmeye çalışıyorum ikisinide eşit seviye götürmeye özen gösterin.”

 VİDEOLAR

 


İstek ve önerilerinizi Beylerbeyi Basketbol Whatsapp hattımızdan hızla cevaplıyoruz.

beylerbeyibasketbol facebookbeylerbeyi basketbol instagrambeylerbeyi basketbol twitterbeylerbeyi basketbol googlebeylerbeyi basketbol whatsapp

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir